Proč je důležité mít kvalitní webstránku?

Ať už se chystáte založit si vlastní podnikání nebo již máte zaběhnutý business a ptáte se, jestli by Vám pomohlo založit si vlastní webstránku, odpověď je ano.

Dávno jsou již pryč časy, kdy pouze velké korporátní společnosti museli mít webstránky. V dnešní digitální době je webstránka velmi důležitá. V tomto článku si přiblížíme proč je tomu tak.

Nezáleží na tom, zda jste živnostník, malá společnost nebo velký podnik, webstránka je Vaše digitálni vizitka. Speciálně v této pandemické době, kdy networking není možný, tak jak jsme byli kdysi zvyklí.

Vaše webstránka vůbec nemusí být komplikovaná. Obsahovat by měla kontaktní údaje, nabídku služeb a popřípadě i reference od zákazníků. Skvělým prvkem je i blog. Samozřejmě to závisí i na oblasti, které se věnujete, ale blogem se můžete více přiblížit ke svým zákazníkům. Dále bychom jiste doporučil přidat galerii obrázků či videí z Vaší práce a dostat tak lidi blíže k tomu, co děláte a čemu se věnujete. Každý chce vidět, jak probíhá Váš proces práce, nebo jaké jsou Vaše výsledky.

Jedna z velmi důležitých věcí je, že Vám to pomůže zviditelnit se díky SEO. Tuto pomůcku digitálního marketingu si však přiblížíme v jednom z našich dalších článků. Pokud používáte redakční systém WordPress, určitě doporučujeme používat modul Yoast SEO.

Pokud teprve začínáte vlastní podnikání, může to být pro Vás příliš mnoho informací.

Nejlepší, co můžete udělat je, že si najdete někoho kdo Vám s webstránkou pomůže a nastaví Vám ji tak, aby tam byla zpětná vazba, což v tomto případě znamená přilákání zákazníka. My Vám s tím ochotně pomůžeme a nasměrujeme Vaše podnikání správným směrem v této oblasti. Vše s Vámi probereme, zkonzultujeme, poradíme Vám a finančně Vás to nezrujnuje. Je to jednoduché, stačí si vybrat některý z našich kontaktů a dohodnout si s námi ať už online nebo osobní setkání.

Postupně si v dalších článcích představíme různé způsoby, jakými dokážete získat nové klienty díky vaší webstránce a sociálním sítím.

Sdílet

Více k prozkoumání

Content Marketing

Více než milion lidí na celém světě si denně založí účet na sociálních sítích. My se dnes podíváme na to, jak můžete z content marketingu

Videokonference

Videokonference se stala běžnou součástí našich životů. Tím, že se firmy stále více zaměřují na hybridní způsob práce. (např. dva dny pracovat z domova, tři

Agretimo – vše pod jednou střechou.

Vyberte si kontakt na nás, který vám vyhovuje.