Webhosting a domény

Jak si správně vybrat hosting a doménu?

Výběr hostingové společnosti

Na Českém a Slovenském trhu je mnoho společnosti pro hosting, které Vám nabízejí prostor pro Vaše web stránky, e-shopy a e-maily. Při výběru být třeba velmi důsledný. My doporučujeme společnost WEBSUPPORT, která je špičkou v tomto oboru ve střední evropě.

Hodně muziky za relativně málo peněz. Když si to všechno sečtete a porovnáte, WEBSUPPORT jako poskytovatel je skutečně jedničkou na trhu. Nabídka služeb, ceny, technická podpora a uživatelské rozhraní, vše mají na jedničku.

Výběr domény pro můj web.

Není povinnost, aby Vaše doména byla stejná jako název společnosti. Pokud má Vaše společnost více zaměření, jméno může být různé. Pokud se zaměřujete na konkrétní trh, např. Česko, doporučujeme doménu CZ. Pokud na globální trh, tehdy je výhoda a v dnešní doméně prestiž mít doménu .com.

Nejlepší je, aby Vaše doména byla snadno zapamatovatelná, vystihovala Vaši práci a nejlépe bez pomlček, případně úplně nejlépe pokud je jednoslovná. Ověřit dostupnost a konečnou cenu domény si můžete ověřit ZDE.

Domény jiných zemí - i když je nevyužívám?

Je to téma na delší debatu, každopádně, pokud máte v plánu expandovat, tak jednoznačně! Konkurence nikdy nespí a vyfouknutí Vaší domény Vás může bolet. Promyslete si, kam chcete expandovat a podle toho vyberte doménu. Rádi vám s tím poradíme 🙂

.com
100%
.cz
100%
.sk
100%
.eu
85%

Vaše doména je Vaše značka.

Chcete-li do budoucna expandovat, měli byste myslet při výběru názvu tak, aby vám rozuměli i na trzích, kam se chcete rozšířit. Doporučujeme jednotný název pro všechny země, kam chcete jít. Mít domény stejného názvu s různými koncovkami, je v této době zlato. Je to síla značky, kterou máte.

Představte si světové, evropské nebo i lokální značky, které znají doma iv zahraničí. Mají chytlavý název, který když řeknete v kterékoli zemi, kde působí, znají ji. Nikdo z těchto značek nepřekládá svůj název na lokální trh, ale mají jasný a výstižný název, který znají všude.

Se vším Vám pomůžeme, poradíme

Víme, že výběr hostingu pro člověka, který se s tím denně nesetkává, může být náročné. Chcete-li nějaký jiný hosting, než WEBSUPPORT, není problém. Ale pokud nám dovolíte, dodáme Vám srovnání cen za funkce, rychlost, kapacitu, služby a technickou podporu od různých společností pro srovnání.

Také výběr domény, Vaší značky, jejich koupě, registrace na Vaše jméno či společnost, vše s Vámi ochotně a bezplatně uděláme.

Výběr hostingu

Kapacita, funkce, technická podpora, administrace, zálohování a ceny. Třeba si vše porovnat a dbát na to při výběru.

Výběr domény

Doména musí být snadno zapamatovatelná, musí vyjadřovat vaši značku a měla by být jasná i pro expandující trhy.

Poradíme s výběrem?

Vyberte si kontakt, který Vám vyhovuje.