Kontakt

Máte otázky? Domluvte si s námi schůzku.

Jsme flexibilní. Umíme se s Vámi osobně setkat, ale také spojit prostřednictvím videohovoru, kde Vám nasdílíme naše obrazovky a všechno umíme probrat v rámci bezpečnosti a dbát na zdraví všech. Využijte kontakt, který Vám vyhovuje. My se Vám vždy přizpůsobíme a přijedeme za Vámi.

Potřebujete rychlé řešení? Napište našemu CEO, nebo na technickou podporu, podle toho co potřebujete. Určitě najdete společné řešení pro Vaše požadavky a dotazy. Využijte kontakt, který Vám vyhovuje. Jsme tu pro Vás.

CEO –  obchodní nabídky, cenové nabídky, spolupráce, reklamace, stížnosti, obecné informace.

Email: karel.pojtinger@agretimo.cz

CZ: +420 737 777 279

SK: +421 948 068 156

CTO – technické výpadky, návody, informace o technickém řešení, poradenství, poruchová linka.

Email: dominik.harvanek@agretimo.cz

Mobil: +420 737 634 768

Kontaktujte nás

Mobil

+420 737 777 279

Fakturační adresa

Agretimo s.r.o., Zbraslavská 12/11, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. IČ: 196 88 814 DIČ: CZ19688814

Napište nám

info@agretimo.cz

Při realizaci projektu, zadání, připomínek a poslání dokumentů určených k realizaci projektů, upřednostňujeme kontaktování emailem. Vyhneme se tak nepříjemnostem a obě strany mají napsáno, co má být provedeno, za jakých podmínek a kdy to bude předáno. Chráníme tak naše klienty od nedorozumění. V případě jakýchkoliv nespokojených zkušeností nám neváhejte sepsat reklamaci, kterou pečlivě posoudíme. Záleží nám na Vaší spokojenosti. Naše motto je: „Nejlepší reference je spokoný zákazník“ a proto dbáme na to, aby byl každý maximálně spokojen. Pro správné fungování hostingu a domén využíváme služby od Websupport, které doporučujeme i našim zákazníkům. Máte jiného poskytovatele? Nevadí, my si poradíme s každou platformou. Potřebujete s tím poradit? Jednoznačně doporučujeme Websupport, jsou jedničkou na trhu!