Intranet

Interní komunikační systém

Co je Intranet

Intranet je komplexní systém, který je třeba provádět na míru dle požadavků každého klienta. Pokud má být stabilní a spolehlivý, pak je jeho výroba náročná a potřebuje svůj čas.

My však umíme tento proces urychlit, protože máme v tom praxi. Váš systém Vám umíme podle náročnosti připravit od 3 do 6 týdnů.

V podstatě nám můžete dodat také licence ať už na Elementor PRO nebo na různé pluginy, které mají být na webu. Ovšem preferujeme, když Vám minimálně s výběrem pomůžeme. Z naší praxe Vám umíme poradit, co je pro Váš web ideální.

Co od vás potřebujeme?

Pro začátek potřebujeme doménu na které bude běžet a prostor, kde bude uložen. Víme Vám doporučit websupport, ale vše závisí na velikosti prostoru který bude potřebný a funkcích, jaké tam budou.

Měli byste si tedy dát dohromady všechny potřebné funkce, které tam chcete mít. Od kalendáře, přes komunikační chat, profily zaměstnanců, úložiště dokumentů, školící videa až po dělení do skupin jednotlivých oddělení.

Proč je dobré mít svůj Intranet?

Každá střední a větší firma potřebuje svůj komunikátor ke sdílení informací, dokumentů, údajů společnosti a podobně. Je to uzavřená platforma, jednoduše řečeno – „interní sociální síť“. Nemusíte se tedy obávat, že by se někdo z nepovolaných osob dostal k Vašim údajům.

Využíváním Intranetu usnadníte práci a komunikaci Vašim zaměstnancům. Jednoduše se dostanou k informacím. Samozřejmě lze to odstupňovat na pravomoci, aby měli Vaši zaměstnanci přístup jen k určitým druhům informací.

Shrneme si to

Proč má tedy intranet přínos?

Šetří čas vám a vašim zaměstnancům. Nemusí čekat na dokumenty a údaje od dalších kolegů, ale jednoduše si to umí najít v interním systému.

Máte nové zaměstnance? Jednoduše si umí projít školení na všechny Vaše systémy v sekci – školení. Je už na Vás, jestli to tam napíšete, nahrajete jako dokumenty nebo jako video návod.

Výhody Intranetu

Výhod je víc než dost, ale projdeme si základní.

Pro koho je Intranet určen?

To je obtížné definovat. Doporučuje se pro střední a velké firmy, ale pokud se Vaši zaměstnanci denně nesetkávají v kanceláři, tak určitě neobanujete i při 10 zaměstnancích.

Potřebujete něco vysvětlit?

Využijte jeden z našich kontaktů