Webové stránky

Web stránka je prezentace každé společnosti

Jaký systém je pro mě nejlepší?

My doporučujeme jednoznačně WordPress. Je jednoduchý na užívání administrace, takže základní změny a úpravy, přidávání obsahu či administraci objednávek zvládnete ve Vaší režii.

Pokud náš klient nemá jasnou představu, rádi mu se vším poradíme. Obvykle používáme Elementor, u kterého používáme PRO licence – tedy umíme Váš web nakonfigurovat bez omezení.

Nezapomeňte při rozšíření webu

Na internetu naleznete mnoho rad, jak rozšířit funkce jednoduše – přes pluginy. Vybírejte pluginy s uvážením – každý jeden zatěžuje Vaši web stránku a zpomaluje ji. Využívejte PRO verze, kdy je odemčený kompletní potenciál daného pluginu. Využijte poradenství a služby odborníků.

Rádi vám pomůžeme, poradíme, vyrobíme vaši web stránku.

Jak správně vybrat sytém, na kterém má běžet moje web stránka?

Shrneme si to:

Každý systém má něco do sebe. Jak jsme již zmiňovali, my preferujeme Elementor PRO. Potenciál tohoto sytému je neomezený. Na trhu jsou různé systémy a my je hodnotíme následovně.

Elementor PRO
100%
Elementor
85%
Divi
85%
WP Bakery Builder
90%

Vaše web stránka - Vaše vizitka.

Mít svou web stránku je v této době základ, povinnost. Každá web stránka nebo e-shop by měly být kvalitně postaveny, optimalizovány a plně funkční. Chybové hlášky je třeba odstranit, web optimalizovat, aby se dlouho nenačítal a neodrazoval klienty od návštěvy.

Dbejte na to, aby na Vašem webu byly vždy jen užitečné informace. Správné pojmenování a popis produktů, služeb, reference od zákazníků, popsání problematiky, návody. Všechno, co Váš zákazník hledá na internetu a rozhoduje se, kterým směrem se ubere.

Jak dlouho trvá vytvoření webové stránky?

Pokud nepočítáme základní schůzky a komunikaci, což je skutečně individuální podle každého klienta, vytvoření standardních webových stránek je 14 – 21 dní. Při tvorbě e-shopu je to maximálně 28 dní. Obvykle to však stíháme dříve.

Následuje připomínkové řízení, kdy má klient 7 dní na otestování web stránky a následně nám zašle připomínky na možné nedostatky, které samozřejmě upravíme podle představ. Jejich odstranění je provedeno během 1 – 3 dnů a můžete plnohodnotně užívat Váš web 🙂

Začátek spolupráce

Co obnáší začátek naší spolupráce? Osobní setkání nebo online komunikaci. Co je třeba si připravit? (body označené * umíme zařídit za Vás)

Předání web stránky

Ať už osobně nebo online Vám předáme Vaši web stránku. Připravíme vám návody, jak manažovat web a vše vysvětlíme. A pak využíváte plnohodnotně nový web 🙂

Jdete s námi do toho?

Vyberte si kontakt, který Vám vyhovuje.