Kreativní Česko – Státní dotace 85%

Jak dosáhnout státní dotaci až 85%?

Celostátní galerie kreativců, je skupina firem, které dodávají kreativní služby a produkty schválená Ministerstvem kultury České republiky. Každá firma, která se uchází o dodávání produktů či služeb, které jsou vybrány Ministerstvem kultury, je podrobně prověřena jako bezpečná, takže se nemusíte bát nové spolupráce. V roce 2024 může každá firma vybavit 3 klienty, kteří obdrží kreativní voucher na dotace do výše 85%.

Jak zjistím, jestli mám nárok na dotaci?

Žadatelem o dotaci může být každá právnická osoba se sídlem na území České republiky. Musí splňovat další základní kritéria, jako například, že je malý a střední podnik do 250 zaměstnanců a jeho poslední 3 účetní období nepřesáhly výši 200 000 €. Každý žadatel má nárok pouze na jeden kreativní voucher a každý dodavatel může vybavit pouze 3 klienty ve výzvě 2024.

Kolik mě to bude stát?

Voucher pokryje až 85% nákladů. Minimální dotace je 50 000 Kč bez DPH, maximální je 150 000 Kč bez DPH. Minimální výše projektu činí 58 824 Kč bez DPH a maximální výši Ministerstvo kultury nestanovilo.

O jakou dotaci můžu požádat když si vyberu Agretimo?

Agretimo v této výzvě poskytuje výrobu webových stránek a e-shopů. Náš profil naleznete v galerii kreativců nebo ZDE.

Jak mohu požádat o dotaci?

O dotaci můžete požádat po registraci do portálu na žádosti o dotace. Informace naleznete ZDE. Nejprve s musíte dohodnout spolupráci s kreativci, v tomto případě s námi. Následně obdržíte od nás nabídku, kterou připojíte do žádosti o voucher. V případě schválení Ministerstva kultury České republiky se může realizovat projekt.

Podrobnou příručku pro žadatele vydanou Ministerstvem kultury České republiky naleznete na tomto odkazu, kde si můžete podrobněji nastudovat všechny informace, případně na stránce www.kreativnicesko.cz. Počet voucherů pro výzvu 2024 je omezená, tak se připravte na její spuštění a zaregistrujte se jako žadatel co nejdříve.

Příjem žádostí: 1. 2. 2024 – 29. 2. 2024. Info ZDE.

Našli jste chybu v tlumočení informací a nároků na dotace? Napište nám na info@agretimo.cz a my chybnou informaci opravíme.

Sdílet

Více k prozkoumání

Placené spolupráce s influencery

Placené spolupráce s influencery jsou stále oblíbenější formou marketingu. Mohou být skvělým způsobem, jak oslovit cílovou skupinu a zvýšit povědomí o své značce. Jak vybrat

Obrázky a SEO optimalizace

Optimalizace obrázků je důležitou součástí každé webové stránky. Mohou pomoci zlepšit uživatelský zážitek, zvýšit proklikovost a také podpořit SEO. Pokud chcete, aby vaše obrázky byly

Agretimo – vše pod jednou střechou.

Vyberte si kontakt na nás, který vám vyhovuje.