SEO

SEO optimalizace

Co je SEO optimalizace?

SEO optimalizace je jednoduše řečeno – vkládání klíčových slov, meta popisů, slugů, nastavení textů, nadpisů a pod., aby byla stránka snadno dohledatelná pro Vaše zákazníky při vyhledávání podle klíčových slov na internetu.

Každá web stránka musí mít správně nastaveno SEO, neboť jen tak se dokážete prosadit při konkurenci.

Proč řešit SEO?

Konkurence je mnoho ve většině povolání. Když si jako zákazník zadám do google „výběrová káva“, obvykle nakupuji v prvních 3 – 4 obchodech, které mi dohledá google. (samozřejmě, pokud nedostanu doporučení na daný eshop.

Není vše jen o reklamě, ale také o prvních místech ve vyhledávání mimo placené posty. Pokud je dobře nastaveno SEO, musíte být na prvních místech ve vyhledávači. Přečtěte si také náš článek o SEO na našem blogu.

Na co je třeba se zaměřit?

Různorodost

U každého klienta je to různé. Záleží na tom, jaké komunikační kanály používáte se svými zákazníky. Nejdůležitější je aktuálně mít správně nastavený web a Facebook – v drtivé většině komunikaci se zákazníkem. Aktivita web stránky formou blogu, zda meta popisy při sdílení na sociální sítě.

Klíčová slova
100%
Facebook
89%
Vimeo
95%
YouTube
98%

Jak na to?

Nastavíme vám strategii.

Blog je velmi důležitý na každé webové stránce. A kdo řekne, že ne, mýlí se. Blog je špičkový nástroj, který vám zajistí přímou komunikaci s vaším zákazníkem. Problematika, úspěchy, rady a tipy, to je vše co zákazník při produktu/službě hledá. Promluvte si s ním prostřednictvím Vašeho blogu.

Denně vzniknou tisíce web stránek, ze kterých má google chaos. Preferuje tak aktivní webové stránky, které neustále přidávají nový obsah – jsou aktivní. Již 2 články týdně učiní Váš web atraktivní pro vyhledávače. Samozřejmě, na každé stránce je třeba správně nastavit SEO. My používáme Yoast SEO, plugin, který je pohodlný i pro klienty, když se chtějí o svůj web starat sami. A je skutečně jedničkou na trhu.

Prečo Agretimo?

Nastavíme, ukážeme, zaškolíme.

Na začátku si obvykle dohodneme, jaká jsou vaše klíčová slova, co chcete nabídnout a jakým směrem chcete jít. Ideální, pokud nám dodáte texty o Vaší problematice, my je jen stylisticky upravíme.

Když vám předáme web stránku, je to již s prvotním nastavením SEO. Chcete-li, abychom se starali o to my, stačí nám v pravidelném intervalu dodávat texty, které tam přidáme. Chcete-li se o to starat ve své režii, tak Vás zaškolíme.

Zůstaňte ve spojení.

Každý produkt, obrázek, každá stránka musí mít svou formu, texty a nastaveno SEO

Nezapomeňte

Držte „SEO tempo“ s přidáváním obsahu na web. Nezapomeňte na základ.

Chcete nastavit SEO? Kontaktujte nás!

Využijte některý z našich kontaktů.