Canva

I Vy máte někdy problém s tím, kde najít vhodný obrázek na Instagram nebo banner na blog? Máme pro Vás řešení. Bezplatnou webovou platformu Canva.

Co je Canva?

Jak již bylo zmíněno, Canva je webová platforma určená pro tvorbu grafického materiálu. Platforma byla založena v roce 2012 za účelem toho, aby byla zpřístupněna všem bez potřeby grafických programů.

Co všechno můžete vytvořit v aplikaci Canva?

V první řadě je třeba se zaregistrovat. Můžete tak učinit přes oficiální stránku nebo přes aplikaci. Přihlásit se můžete přes Google, Facebook nebo pomocí telefonního čísla.
Nevíte, kde najít vhodnou fotku pro Váš blog?

Není problém, na Canva najdete všechno.

Stačí jen zadat klíčové slovo do vyhledávače a můžete vybírat z množství obrázků. Obrázky se dají editovat, můžete k nim přidat text nebo různé prvky.

Canva má množství šablon, které Vám pomohou s designem nebo můžete začít úplně od začátku a navrhnout si svůj vlastní design. Zastřešené jsou všechny sociální sítě, takže nemáte problém najít šablonu postu nebo story na Instagram. Jednoduše se také dá navrhnout i v posledním období populární mood board. Výhodou je i to, že si do svého účtu dokážete nahrát i vlastní obrázky.

Hledáte si novou práci a potřebujete, aby Váš životopis vynikl při výběru uchazečů na pohovor? Není problém, Canva má spoustu šablon v této kategorií. Jeden prvek se v poslední době stal velmi populární, a tím je prezentace. Stále více lidí a business ji začalo používat, hlavně z toho hlediska, že si tam dokážete vyhledat šablonu na několika stránkovou prezentaci. Jediné, co je třeba udělat, je zadat Váš vlastní obsah a
prezentace je hotová.

Nenašli jste vhodnou šablonu?

Není problém, dokážete si navrhnout design, jaký se Vám hodí :).

Závěr

Canva je úžasným nástrojem, který doslova udělá práci za Vás. Stačí mít jen nápad a vše se dá vytvořit na stránce.Má i Premium verzi, kde máte více možností výběru. Ale ze zkušenosti Vám můžeme říci, že verze zdarma nabízí mnoho kvalitního obsahu :).

Sdílet

Více k prozkoumání

Content Marketing

Více než milion lidí na celém světě si denně založí účet na sociálních sítích. My se dnes podíváme na to, jak můžete z content marketingu

Videokonference

Videokonference se stala běžnou součástí našich životů. Tím, že se firmy stále více zaměřují na hybridní způsob práce. (např. dva dny pracovat z domova, tři

Agretimo – vše pod jednou střechou.

Vyberte si kontakt na nás, který vám vyhovuje.