Q&A – Agenda

Q: Co je to Agenda?

A: Agenda je software, který Vám odlehčí od zbytečných papírování. Jednoduše tam nahrajete svůj majetek, který pronajímáte (auta, nářadí, …) a můžete začít. Při příjezdu klienta nahrajete jeho doklady a osobní údaje, popřípadě firemní údaje, zmocnění, vyfotíte majetek, který chcete pronajmout, a systém automaticky vygeneruje smlouvy, které podepíšete na tabletu a smlouvy se automaticky pošlou na email oběma zúčastněným stranám. Podobný proces je při vrácení majetku.

Q: Jaké výhody z využívání Agendy může mít zákazník?

A: Výhody SÚ pro všechny zúčastněné strany. Místo zdlouhavých vypisování smluv program zvládne vše automaticky. Samozřejmě, čím je verze vyšší, tím je to rychlejší. Existují různé napojení na agendu. – Ověření dokladů, nahráním adres, fakturačních datové … tedy jedna z výhod je čas. Každý spěchá, času je obvykle málo a místo toho, aby byl u Vás 30 – 40 minut to nyní zvládnete za 5 minut. Dalšími výhodami – žádné tisknutí smluv a dokumentů.

Q: Jak funguje proces nastavení Agendy pro zákazníka?

A: Je to velmi jednoduché – buď se osobně setkáme nebo si zavoláme přes videohovor, zazdílíme klientovi obrazovku, kde mu představíme celý program. Na základě jeho požadavků a podmínek ho upravíme přesně na míru. Od klienta potřebujeme jen seznam zaměstnanců a jejich pravomoci v programu, jeho čisté smlouvy a seznam majetku, který chce pronajímat. Přibližně do 30 dnů mu dodáme personalizovaný program – funkce, firemní barvy, majetek, smlouvy, vše tam bude mít nahrané. Dále záleží na jeho požadavcích, zda má agenda natahovat i údaje z GPS (jako např stav nádrže auta nebo počet km), fakturace, sms oznámení pro klienty a podobně.

Q: Má Agenda určené zařízení, na kterém výhradně funguje?

A: Ne. Agenda funguje na telefonu, tabletu, notebooku a také na PC. Podporují ho operační systémy iOS, Android, Windows, macOS a Lynux.

Q: Jak funguje měsíční předplatné a jaké možnosti nabízíme?

A: U nás měsíční předplatné není. Standardně se rozděluje platba na 3. Při zadání projektu, při předání a měsíc po plném provozu. Momentálně v této zvláštní Covid době, kdy jsou obchody pozastaveny, nabízíme platbu na maximálně 6 splátek bez navýšení a omezení. Snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Jediné, co se platí, jsou roční hostingové a doménové poplatky, které jsou na úrovni přibližně 3000 kč. Kromě toho si klienti mohou platit i nepovinné měsíční servisní balíčky, z nichž mají různé výhody, ale není to povinné. A však, když potřebují něco upravit, mají to v rámci technické podpory a jsou časově upřednostněny.

Q: Jakou úspešnost má Agenda?

A: Momentálně máme 17 aktivních klietů v CZ a SK a jednáme s dalšími. Plus máme v plánu ještě letos vstoupit na trhy v Rakousku, Polsku, Německu a ve Velké Británii. Ročně naši klienti již nyní ušetří dohromady přibližně 2 000 000 vytištěných stran. Když si to přepočítáte na čas a peníze, které jste ušetřili, je to investice, která se Vám vrátí ještě v rok dané investice. Můžeme tedy říci, že tento software je plně ekologický a šetří přírodu.

Q: Připravujete něco podobného, pro jiné odvětví, jako je rental?

A: Ano, máme momentálně rozjetý jeden projekt, pro jiné odvětví a brzy se dozvíte více. Aplikace, na níž momentálně pracujeme, bude pro každého běžného člověka a bude mít celý svět, v jistém segmentu, jako na dlani. Nyní o tom nechceme tolik mluvit. Berme to nyní jako tajemství, se kterým nechceme jít ven. Už zanedlouho půjde do zkušebního provozu v CZ a SK a následně se zaměříme díky našim partnerům na globalizaci aplikace. Skutečně se na to velmi těšíme. A to nejlepší – pro lidi bude zcela zdarma!

Sdílet

Více k prozkoumání

Placené spolupráce s influencery

Placené spolupráce s influencery jsou stále oblíbenější formou marketingu. Mohou být skvělým způsobem, jak oslovit cílovou skupinu a zvýšit povědomí o své značce. Jak vybrat

Obrázky a SEO optimalizace

Optimalizace obrázků je důležitou součástí každé webové stránky. Mohou pomoci zlepšit uživatelský zážitek, zvýšit proklikovost a také podpořit SEO. Pokud chcete, aby vaše obrázky byly

Agretimo – vše pod jednou střechou.

Vyberte si kontakt na nás, který vám vyhovuje.