Q&A – Agenda

Q: Co je to Agenda?

A: Agenda je software, který Vám odlehčí od zbytečných papírování. Jednoduše tam nahrajete svůj majetek, který pronajímáte (auta, nářadí, …) a můžete začít. Při příjezdu klienta nahrajete jeho doklady a osobní údaje, popřípadě firemní údaje, zmocnění, vyfotíte majetek, který chcete pronajmout, a systém automaticky vygeneruje smlouvy, které podepíšete na tabletu a smlouvy se automaticky pošlou na email oběma zúčastněným stranám. Podobný proces je při vrácení majetku.

Q: Jaké výhody z využívání Agendy může mít zákazník?

A: Výhody SÚ pro všechny zúčastněné strany. Místo zdlouhavých vypisování smluv program zvládne vše automaticky. Samozřejmě, čím je verze vyšší, tím je to rychlejší. Existují různé napojení na agendu. – Ověření dokladů, nahráním adres, fakturačních datové … tedy jedna z výhod je čas. Každý spěchá, času je obvykle málo a místo toho, aby byl u Vás 30 – 40 minut to nyní zvládnete za 5 minut. Dalšími výhodami – žádné tisknutí smluv a dokumentů.

Q: Jak funguje proces nastavení Agendy pro zákazníka?

A: Je to velmi jednoduché – buď se osobně setkáme nebo si zavoláme přes videohovor, zazdílíme klientovi obrazovku, kde mu představíme celý program. Na základě jeho požadavků a podmínek ho upravíme přesně na míru. Od klienta potřebujeme jen seznam zaměstnanců a jejich pravomoci v programu, jeho čisté smlouvy a seznam majetku, který chce pronajímat. Přibližně do 30 dnů mu dodáme personalizovaný program – funkce, firemní barvy, majetek, smlouvy, vše tam bude mít nahrané. Dále záleží na jeho požadavcích, zda má agenda natahovat i údaje z GPS (jako např stav nádrže auta nebo počet km), fakturace, sms oznámení pro klienty a podobně.

Q: Má Agenda určené zařízení, na kterém výhradně funguje?

A: Ne. Agenda funguje na telefonu, tabletu, notebooku a také na PC. Podporují ho operační systémy iOS, Android, Windows, macOS a Lynux.

Q: Jak funguje měsíční předplatné a jaké možnosti nabízíme?

A: U nás měsíční předplatné není. Standardně se rozděluje platba na 3. Při zadání projektu, při předání a měsíc po plném provozu. Momentálně v této zvláštní Covid době, kdy jsou obchody pozastaveny, nabízíme platbu na maximálně 6 splátek bez navýšení a omezení. Snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Jediné, co se platí, jsou roční hostingové a doménové poplatky, které jsou na úrovni přibližně 3000 kč. Kromě toho si klienti mohou platit i nepovinné měsíční servisní balíčky, z nichž mají různé výhody, ale není to povinné. A však, když potřebují něco upravit, mají to v rámci technické podpory a jsou časově upřednostněny.

Q: Jakou úspešnost má Agenda?

A: Momentálně máme 17 aktivních klietů v CZ a SK a jednáme s dalšími. Plus máme v plánu ještě letos vstoupit na trhy v Rakousku, Polsku, Německu a ve Velké Británii. Ročně naši klienti již nyní ušetří dohromady přibližně 2 000 000 vytištěných stran. Když si to přepočítáte na čas a peníze, které jste ušetřili, je to investice, která se Vám vrátí ještě v rok dané investice. Můžeme tedy říci, že tento software je plně ekologický a šetří přírodu.

Q: Připravujete něco podobného, pro jiné odvětví, jako je rental?

A: Ano, máme momentálně rozjetý jeden projekt, pro jiné odvětví a brzy se dozvíte více. Aplikace, na níž momentálně pracujeme, bude pro každého běžného člověka a bude mít celý svět, v jistém segmentu, jako na dlani. Nyní o tom nechceme tolik mluvit. Berme to nyní jako tajemství, se kterým nechceme jít ven. Už zanedlouho půjde do zkušebního provozu v CZ a SK a následně se zaměříme díky našim partnerům na globalizaci aplikace. Skutečně se na to velmi těšíme. A to nejlepší – pro lidi bude zcela zdarma!

Sdílet

Více k prozkoumání

Soutěž – sociální sítě

Je soutěž na Instragramu a Facebooku účinná? Přemýšlíte, zda se Vám investice vyplatí? Určitě ano. Jen ji musíte správně nastavit. Na začátku je si třeba ujasnit,

Content Marketing

Více než milion lidí na celém světě si denně založí účet na sociálních sítích. My se dnes podíváme na to, jak můžete z content marketingu

Agretimo – vše pod jednou střechou.

Vyberte si kontakt na nás, který vám vyhovuje.