Web stránka – proč je důležitá?

Web stránka je skoro v každém segmentu podnikání jedna z nejdůležitějších základních věcí.

Dávno jsou již pryč časy, kdy pouze velké korporátní společnosti museli mít web stránky. V dnešní digitální době je web stránka velmi důležitá. V tomto článku si přiblížíme proč je tomu tak.

Nezáleží na tom, zda jste živnostník, malá společnost nebo velký podnik, web stránka je Vaše digitálni vizitka. Speciálně v této pandemické době, kdy networking není možný, tak jak jsme byli kdysi zvyklí.

Vaše web stránka vůbec nemusí být komplikovaná. Obsahovat by měla kontaktní údaje, nabídku služeb a popřípadě i reference od zákazníků. Skvělým prvkem je i blog. Samozřejmě to závisí i na oblasti, které se věnujete, ale blogem se můžete více přiblížit ke svým zákazníkům. Dále bychom jiste doporučil přidat galerii obrázků či videí z Vaší práce a dostat tak lidi blíže k tomu, co děláte a čemu se věnujete. Každý chce vidět, jak probíhá Váš proces práce, nebo jaké jsou Vaše výsledky.

Jedna z velmi důležitých věcí je, že Vám to pomůže zviditelnit se díky SEO. Tuto pomůcku digitálního marketingu si však přiblížíme v jednom z našich dalších článků. Pokud používáte redakční systém WordPress, určitě doporučujeme používat modul Yoast SEO.

Pokud teprve začínáte vlastní podnikání, může to být pro Vás příliš mnoho informací.

Nejlepší, co můžete udělat je, že si najdete někoho kdo Vám s web stránkou pomůže a nastaví Vám ji tak, aby tam byla zpětná vazba, což v tomto případě znamená přilákání zákazníka. My Vám s tím ochotně pomůžeme a nasměrujeme Vaše podnikání správným směrem v této oblasti. Vše s Vámi probereme, zkonzultujeme, poradíme Vám a finančně Vás to nezrujnuje. Je to jednoduché, stačí si vybrat některý z našich kontaktů a dohodnout si s námi ať už online nebo osobní setkání.

Postupně si v dalších článcích představíme různé způsoby, jakými dokážete získat nové klienty díky vaší web stránce a sociálním sítím.

Sdílet

Více k prozkoumání

Placené spolupráce s influencery

Placené spolupráce s influencery jsou stále oblíbenější formou marketingu. Mohou být skvělým způsobem, jak oslovit cílovou skupinu a zvýšit povědomí o své značce. Jak vybrat

Obrázky a SEO optimalizace

Optimalizace obrázků je důležitou součástí každé webové stránky. Mohou pomoci zlepšit uživatelský zážitek, zvýšit proklikovost a také podpořit SEO. Pokud chcete, aby vaše obrázky byly

Agretimo – vše pod jednou střechou.

Vyberte si kontakt na nás, který vám vyhovuje.